Стецьків вважає Верховну Раду 6-го скликання найгіршою

Акценти
24 Листопада 2012, 10:01

 "Верховна Рада 6-го скликання, мабуть, була найгіршою Верховною Радою з усіх, які скликались за час незалежності, на жаль. Яка буде наступна Верховна Рада – ми цього зараз не знаємо, ми подивимося на це все діло", – сказав Стецьків.

Політик додав, що першим серйозним кроком нової ВР може бути персональне голосування. "Ви маєте стояти на смерть за це персональне голосування", – звернувся політик до присутніх представників опозиції.

Стецьків припустив, що нова Верховна Рада "буде дещо нагадувати Раду зразку 2002 року". "Я би дуже хотів, щоби не було "тушок". І якщо послідовно на кожному кроці демонструвати опозиційну діяльність, тоді наступна ВР буде виглядати кращою ніж та, яка була 6-го скликання", – наголосив він.

Політик додав, що на його думку, найраще скликання  ВР було 90-го року. "Воно було найкраще і зі сторони влади, і зі сторони опозиції…Це прийшли  люди, які сиділи в парламенті,  і дійсно боролися за свій ідеал", – сказав Стецьків та закликав депутатів ВР  7-го скликання "продемонструвати  хоча б десь в наближенні поведінку, яка була у народної Ради у 90-му".

Народний депутат Лілія Григорович також додала, що депутатам ВР першого скликання не було потрібно депутатської недоторканності. "Не було олігархату. В 3-те скликання заходять ті, хто накопичив первинно капітал. Як? Підступ, відкуп, вбивство, фальшиві судові рішення. І от ці методи вони приносять у парламент. Де перше чи друге скликання могло уявляти, що будуть купляти рішення чи голосування? Це почалось з трього скликання", – запевнила Григорович.

Дивіться також Склад нової Ради. Повний список

89