Стець: «Про незалежне і демократичне радіо і телебачення можна забути в цій країні»

30 Червня 2010, 10:10

Як повідомляв Тиждень, 29 червня парламент обрав чотирьох нових членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

На думку Юрія Стеця, призначення трьох з них відбулось з порушенням законодавства. Зокрема, ці троє не були допущені парламентським комітетом з питань свободи слова та інформації до конкурсу.

«Причому абсолютною більшістю голосів представників майже всіх фракцій в парламенті», – підкреслив Стець.

На його думку, таке призначення дає можливість у майбутньому всім бажаючим через суд нівелювати рішення теперішньої Нацради.

«Будь-які їх рішення можуть бути оскаржені в суді. Уявіть собі, що влада зміниться! Це означатиме, що всі, хто вважає себе ображеними, побіжуть до суду і доведуть, що цей склад Нацради був обраний з порушенням, і тому можна опротестовувати в судах всі рішення. От до чого довело сьогоднішнє перегинання через коліно Верховної Ради представниками від коаліції», сказав депутат, і додав, – «Очевидно, що незважаючи на всі порушення, як вирішили на Банковій — так і проголосували у парламенті. Тепер в Нацраді є 7 чоловік, з них 5 лобіюють інтереси медіа-групи Хорошковського. Як вміє діяти Хорошковський ми вже бачили. Я думаю, що так само будуть робити і його представники в Нараді. Так що про незалежне і демократичне радіо і телебачення можна забути в цій країні».