Степанов пояснив, як у “червоній зоні” будуть працювати школи, дитсадки і транспорт

17 Вересня 2020, 12:11

У зв'язку зі змінами правил карантинних обмежень та поділу регіонів на епідемологічні зони рішення про закриття шкіл, дитячих садків і зупинку транспорту тепер буде ухвалювати державна і регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Зокрема обов'язкового закриття на карантин шкіл і дитячих садів тепер не буде. Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов у коментарі для "Сніданок з 1+1".

 

"В зеленій, жовтій та помаранчевій зонах карантину, якщо 50% класів (або груп у дитсадках) в конкретній школі пішли на самоізоляцію, то закривається увесь навчальний заклад", – зазначив міністр.

 

Степанов розповів, що робота транспорту тепер теж буде регулюватися загальним рішенням державної та регіональної комісій. Жорстких обмежень щодо перевезень пасажирів в червоній зоні тепер теж не буде. Міністр наголосив, що нові правила щодо зонування країни не вплинуть на збільшення чи зменшення кількості регіонів у тій чи тій зоні, адже самі критерії поділу не змінилися.

 

Нагадаємо, що  16 вересня захворювання на COVID-19 підтвердили у 3 584 людей. За добу 1 589 пацієнтів одужали, а 60 — померли.