Стенфорд запустив програму зі стипендією для навчання українців у Кремнієвій долині

20 Січня 2017, 12:44

Один з найвідоміших у світі американський Стенфордський університет оголосив про спеціальну програму для українців під назвою The Ukrainian Emerging Leaders Program із розміром стипендії у $70 тис.

Програму ініціює Центр демократії, розвитку та верховенства права навчального закладу. Заявки на участь прийматимуть до 15 лютого 2017 року.

З усіх кандидатів університет відбере трьох учасників, які поїдуть до Кремнієвої долини вже у вересні цього року та навчатимуться протягом 10-ти місяців. 

Дана програма націлена, насамперед, на реформаторів, політиків, юристів, підприємців та творців соціальних проектів, лідерів громадських організацій. Кандидати мають відповідати таким критеріям:

  • українське громадянство і плани повернутися до України після завершення програми
  • вік не менше 28 років
  • мати досягнення у сфері демократії, розвитку та верховенства права
  • мати не менше, ніж 5 років досвіду роботи
  • не навчатися в інших вишах
  • володіння достатнім рівнем англійської.

Про подію також написав на своїй сторінці у Facebook громадський активіст Олександр Акименко.

За його словами, з 20 січня на офіційному сайті програми можна ознайомитись з критеріями, заповнити анкету та подати свою кандидатуру: fsi.stanford.edu/emergingleaders.

Також Акименко наголосив, що університет оголосить про результати відбору вже у квітні цього року, а навчання розпочнеться у вересні.

Нагадаємо, Україна у Брюсселі домовилася з Європейським інвестиційним банком про залучення кредиту розміром €30 млн на реалізацію проекту "Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток".