Стефанішина назвала плани України на жовтневий саміт із ЄС

15 Липня 2020, 13:07

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина назвала плани України на жовтневий саміт із Євросоюзом, зокрема щодо підписання низки важливих угод, спрямованих на поглиблення європейської інтеграції країни. Про це вона сказала 15 липня під час брифінгу, передає Укрінформ

 

"Збільшення динаміки виконання Угоди через ті законопроєкти, які були ухвалені парламентом у форматі турборежиму, і тими підзаконними актами, які розробляються і ухвалюються урядом на виконання цього законодавства, дозволяють нам говорити, що саміт Україна-ЄС, який відбудеться в жовтні, може і має бути достатньо амбітним. Ми виносимо як пропозиції щодо результатів саміту всі рішення стосовно інтеграції в єдиний цифровий ринок, просування по прийняттю України в ENTSO-E – Європейську мережа операторів системи передачі електричної енергії, і тут я із захопленням можу говорити, що Україна і технічно, і юридично готова до того, що стати частиною європейської системи", – сказала Стефанішина.

 

Вона додала, що Україна також розраховує на підписання угоди про спільний авіаційний простір і початок другої місії в рамках підготовки до укладення Угоди про "промисловий безвіз" (ACCA).

 

Стефанішина відзначила, що це реальні плани, які грунтуються на прогресі України.

 

Нагадаємо, 10 липня у ЄС заявили, що Україна дотримується показників, необхідних для безвізу.