“Ставки підіймаються”. Кулеба прокоментував доповідь США щодо Росії

30 Січня 2018, 12:27

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба відреагував на доповідь США щодо можливості запровадження нових санкцій проти Росії та вказав на пасивність дій Європейського союзу в цьому питанні. Про це він написав у вівторок, 30 січня, на своїй сторінці в Facebook.

 

"Маю час і маю натхнення", – сказала Америка і опублікувала доповідь щодо можливості запровадження нових санкцій проти російських олігархів та людей з оточення Путіна. Євросоюз теж має час, але не має натхнення. Тому промовчав через тягар втоми від санкцій проти Росії", – зазначив Кулеба.

 

За його словами, "ставки" напередодні виборів в Україні вже піднімаються до максимуму.

 

"Нам буде складніше, тому що атмосфера вже не та. Для успіху потрібно, щоб ми мали натхнення тут і зараз. Часу на "розкачування" у нас вже немає", – додав дипломат.

 

Як повідомлялося, міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що публікація доповіді США повинна спонукати Москву припинити втручання у внутрішню політику різних країн та припинити війну на Донбасі. 

 

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оприлюднило доповідь щодо можливості запровадження нових санкцій проти олігархів з РФ та людей із близького оточення президента Росії Владіміра Путіна. До списку потрапили 114 осіб із оточення президента РФ Путіна, серед них 96 олігархів.