Стартувала всесвітня кампанія українських громад #UnitedWeWin

6 Травня 2023, 11:40

6 травня за офіційної підтримки МЗС України розпочалася всесвітня кампанія #UnitedWeWin, приурочена до Дня пам’яті та примирення. У такий спосіб українські громади в різних країнах нагадують світові, що страшні злочини нацизму не мають повторюватись.

Головний меседж кампанії #UnitedWeWin полягає в тому, що Україна в коаліції держав-партнерів сьогодні протистоїть злочинному режиму путінської Росії, який здійснює жахливий геноцид в Україні. Весь світ має об’єднатися і посилити підтримку України задля Перемоги над сучасною версією нацизму – рашизмом.

Учасники акцій планують провести мітинги у відомих локаціях своїх міст та висловити подяку країнам, які підтримують Україну в її боротьбі за життя, незалежність та територіальну цілісність. Окрім того, мітингарі закликатимуть демократичний світ звернути увагу на злочини геноциду та інші військові злочини, які чинить Росія в Україні, а також засудити й покарати воєнних злочинців.

Також активісти будуть закликати підписати петицію #unrussiaUN «Геть росію з ООН!». Держава-терорист не має права бути членом РадБезу Організації Об’єднаних Націй. Тим більше, що Росія систематично зловживає своїм правом вето. Це має бути припинено шляхом реформування РБ ООН і внесення змін до статуту ООН.

Організатор кампанії #UnitedWeWin: Communities Army of Ukraine (Армія громад України)
telegram, facebook, instagram, twitter, телефон: +380964267467

Українці, що знаходяться за кордоном, можуть приєднатись до кампанії, заповнивши анкету https://forms.gle/E7mPkMBEvsuGRMc27

Автор:
Тиждень