Так, 17 липня організатори заявили, що вилучать з продажу півмільйона квитків на футбольні матчі та зменшать розміри стадіонів через мізерний попит в багатьох приймаючих містах, зокрема, в Глазго та Кардіфі. Днем раніше американські та інші спортсмени кілька годин не могли знайти шлях до олімпійського села в Східному Лондоні.
Хвилювання викликають і проблеми з безпекою. Приватний підрядник, найнятий, щоб забезпечити охорону Ігор, британський гігант G4S минулого тижня визнав, що йому не вистачає 3,5 тис осіб. Організатори ж запевнили, що компенсують цей брак силами безпеки та залученням поліції й військових.
Британські ЗМІ повідомляють також і про транспортні проблеми. Створені спеціально до Олімпійських ігор VIP полоси (VIP lanes) плутають автомобілістів та ускладнюють і без того важкий рух в години пік в Лондоні. Полоси працюють з 6-ї ранку до півночі, а водії, які на них заїдуть, штрафують на $200.
Фото: UK news (newsrt.co.uk)
Підірвали імідж організаторів і проблеми з потягами, які створили олімпійським командам значні труднощі з пересуванням по місту. Так, олімпійській команді США, щоб дістатися з аеропорту до Олімпійського містечка знадобилось приблизно чотири години, що в чотири рази більше за звичайний час. А австралійська команда пересувалась по місту три години.
Фото: The Washington Post
Великого розголосу, зокрема в Україні, набули неточності в інформації про спортсменів на офіційному сайті Олімпійських ігор у Лондоні – www.london2012.com
Так, місцем народження декількох спортсменів з України було вказано Ukraine Region, що у перекладі значить «Область Україна».
Або місцезнаходженням Києва було зазначено Росію.
Глава МЗС Костянтин Грищенко пообіцяв розібратися з помилками в написанні та дав доручення
«Слово «region» явно зайве. Бездарна помилка навіть з точки зору англійської граматики. З’ясуємо чия помилка і нехай виправляють», – відповів Костянтин Грищенко у Твіттер на закиди журналістів. «Щойно доручив нашому Посольству у Великій Британії зв’язатися з оргкомітетом Олімпіади, щоб вони виправили цю помилку», – додав згодом глава МЗС.
Тим часом Національний олімпійський комітет Грузії висловив протест організаторам Олімпіади-2012 у Лондоні.
У поширеній НОК заяві відзначається, що на тому ж сайті Олімпійських ігор місцем народження члена збірної РФ Бесіка Кудухова написано «Південна Осетія (Росія)» , а іншого російського спортсмена, Дениса Царгуша, – «Гудаута (Росія)» (місто знаходиться в Абхазії – Ред).
НОК Грузії вимагає, щоб в якості місця народження цих спортсменів була вказана Грузія.
26 липня організатори вибачились перед уельським футболістом збірної Великої Британії Джо Алленом за те, що назвали його англійцем.
Фото: The Washington Post
Прикра помилка сталася в Лондоні і перед початком матчу між жіночими футбольними збірними Північної Кореї та Колумбії.
На великому екрані поруч з портретом кількох футболісток з Північної Кореї був показаний прапор Південної Кореї. Через цю помилку спортсменки відмовилися виходити на поле і грати зі збірною Колумбії. У підсумку матч розпочався з майже годинним запізненням.
Фото: Der Spiegel
Організаторам довелося вибачитися перед спортсменками і вони підкреслили, що вибачаться і перед національним олімпійським комітетом КНДР і зроблять усе, щоб подібні помилки більше не траплялись.
Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 27 липня відбув із дводенним робочим візитом до Великої Британії для участі у церемонії відкриття ХХХ літніх Олімпійських ігор.