Станицю Луганську забезпечили газом в обхід “ЛНР”

5 Березня 2015, 09:27

Станицю Луганську, де 4 березня бойовики перекрили засувку на магістральному газопроводі,  вдалося забезпечили газом в обхід "ЛНР". Про це йдеться у повідомленні прес-служби голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

"Засувку так і не відкрили, однак нам вдалося забезпечити Станицю й сусідні села газом в обхід так званої "ЛНР" – із резервної лінії, яка не використовувалася через бойові дії й була замінована, – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Вчора протягом дня сапери розмінували підходи до газопроводу, після чого в Станицю пішов газ. Зараз тиск у газопроводі – в межах норми, одна з котелень у Станиці працює (інші не працювали й раніше через пошкоджені системи опалення), до споживачів газ доходить у необхідній кількості, люди забезпечені теплом".

"Бойовиками фактично було оголошено газову війну мирним мешканцям, оскільки підприємств, що споживають газ, тут немає", – підсумував Москаль.

Нагадаємо, в ніч на 4 березня бойовики перекрили засувку на магістральному газопроводі високого тиску поблизу пам’ятника князю Ігорю, що за кілометр від Станиці Луганської.