Стали відомими подробиці загибелі людей в кінотеатрі у Кемерово

28 Березня 2018, 12:18

Слідчі відновили картину загибелі людей у кінозалах кемеровського Торговому центрі "Зимова Вишня" з ключових свідчень найважливіших свідків події – квиткових контролерів кінотеатру. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

 

"Коли почалася пожежа, ми помітили, що не працює тривога. Але пішов сильний дим з боку ігрової кімнати. Ми почали забігати в зали і кричати, що треба виходити, горимо. Частина людей стала відразу вибігати, а інша частина повільно збирала речі. Вогонь дуже швидко рухався, пішов дуже чорний і густий дим, нам довелося йти, люди вже не могли вийти із залу через звичайний вихід", – розповіли свідки.

 

Мама двох загиблих у пожежі дочок розповіла, що після сеансу кіно спочатку  все було як завжди.

 

"В кінці сеансу в залі ввімкнули світло. Перші відвідувачі підійшли до дверей, відкрили… За дверима не було нічого видно від диму, був сильний жар, чулися крики", – розповіла жінка.

 

Також вона зазначила, що жодного спеціального оповіщення про пожежу в ТЦ не було.

"Жодного оповіщення, сигнальної тривоги, попередження. Тікати було нікуди. Чоловіки закрили двері, затикали щілини,щоб дим не заходив, всі сіли на підлогу і стали чекати можливої допомоги. Всі інші двері в залі були замкнені. Дихати могли тільки через тканину, змочену водою. Коли діти почали втрачати свідомість, вирішили спробувати втекти. Основна частина дітей були вже без тями. Вибили двері запасного виходу, за нею теж стояв суцільний дим. Через 2 кроки чоловік втратив свідомість. Його витягли з коридору. Діти залишилися за дверима, що в залі…", – додала вона.

 

Нагадаємо, 25 березня внаслідок пожежі у Торговому центрі "Зимова вишня" у російському Кемерово за останніми даними загинули  64 людини. У будівлі ТЦ два з трьох кінозалів обрушилися  з  четвертого на третій  поверх. Такими, що пропали безвісти вважаються 16 осіб. Відомо, що серед загиблих багато дітей.