Стали відомі подробиці загибелі інкасаторів під Черніговом

23 Жовтня 2015, 21:05

На Чернігівщині міліція працює над встановленням обставин надзвичайної події, внаслідок якої загинули троє інкасаторів та згорів їхній службовий автомобіль. Про це повідомили у прес-службі обласного управління МВС.

"Мікроавтобус "Фольксваген" служби інкасації одного з банків сьогодні вдень рухався зі столиці до м. Чернігова. Коли до місця призначення залишалося близько 30 км, з автомобілем сталася надзвичайна подія, яку буде встановлено в ході подальшого розслідування. Відомо, що мікроавтобус відхилився від маршруту та згорів. Рештки автомобіля були виявлені за сотню метрів від автошляху Київ-Чернігів. У салоні перебували три трупи", – зазначили у відомстві.

Після надходження до міліції повідомлення про подію, на місце негайно виїхали слідчо-оперативні групи УМВС та Чернігівського райвідділу внутрішніх справ, керівник УМВС полковник міліції Едуард Альохін, оперативні працівники, фахівці експертної служби та ряду інших підрозділів. Наразі тривають слідчі та оперативні заходи.

Як повідомлялося, 23 жовтня було скоєно збройний напад на інкасаторську машину ПриватБанку в Чернігівської області. Загинули троє людей.