Стали відомі подробиці пограбування ломбарду у Києві

13 Серпня 2018, 14:13

Зловмисники, які пограбували ломбард у Києві та вбили охоронця,  ретельно готувалися до вчинення цього злочину. Про це повідомив т.в. обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Віктор Нечитайло, передає прес-служба ГУНП у Києві в понеділок, 13 серпня.

 

«Нападники вели себе зухвало і, на жаль, внаслідок цього нападу загинув охоронець. Проаналізувавши всю зібрану інформацію, можемо говорити про те, що розбійники чітко спланували розбій на магазин: вони вибрали зручний час, коли у місті не буде заторів, прорахували шляхи відходу і місце відстою машини. Навіть той факт, що спалили автомобіль, який використовували під час нападу, говорить про те, що вони намагалися знищити речові докази: саме у салоні виявили зброю, яку вони, імовірно, застосували під час розбою», – повідомив Нечитайло.

 

 

При цьому правоохоронець наголосив, що нападники – не українці: між собою вони спілкувалися на іноземній мові, а до охоронця і продавця один із них звертався російською.

 

Також їх поведінка дає підстави вважати, що вони попередньо робили розвідку місця вчинення злочину і місця знищення автомобіля, адже коли рухалися територією гаражного кооперативу, прикривали обличчя, аби їх не зафіксували камери відеонагляду.

 

«Зі слів свідків, на вчинення злочину у них пішло кілька хвилин. При цьому вони добре орієнтувалися в магазині: про це свідчить те, що забрали нападники в основному ювелірні прикраси із дорогоцінним камінням. Остаточна сума завданого збитку буде встановлена після проведення інвентаризації», – зазначив Віктор Нечитайло.

 

Він також додав, що на розшук нападників орієнтований весь особовий склад поліції Києва, складено план проведення оперативно-розшукових заходів та гласних і негласних слідчих дій.

 

Нагадаємо, у неділю, 12 серпня, у Києві троє чоловіків у масках забігли у приміщення ломбарду, кілька разів вистрілили в охоронця, забрали ювелірні прикраси та втекли.