Стало відомо, скількох українців незаконно арештували у Криму за час анексії

29 Липня 2019, 18:21

У Криму за період анексії винесено не менше 522 "незаконних рішень про утримання під вартою в рамках політично мотивованого кримінального переслідування громадян України". Про це у понеділок, 29 липня, повідомила Кримська правозахисна група у Facebook.

 

"Найбільша кількість рішень винесено в Київському районному суді Сімферополя – 224 і Верховному суді Криму – 138. Найбільша кількість рішень про утримання під вартою винесли судді: Віктор Можелянський – 41, Михайло Білоусов – 36, Денис Діденко – 25, Олег Лебідь – 20, Андрій Долгополов – 19", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, станом на 29 липня позбавлені волі 93 людини, які піддавалися політично вмотивованому або релігійному переслідуванню на території окупованого Криму.

 

Як повідомлялося, суддя Таганського районного суду Москви Юлія Смоліна у понеділок, 29 липня, призначила штрафи в розмірі 20 тисяч рублів 18 кримським татарам, які були затримані під Верховним судом Росії 11 липня, де вони зібралися на підтримку фігурантів першої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір".