Стало відомо, що варто очікувати Україні від саміту НАТО у Варшаві

22 Червня 2016, 17:30

Країни-члени НАТО на саміті у Варшаві підтвердять політичну підтримку Україні, її територіальної цілісності і закличуть РФ припинити дестабілізацію на сході. Про це заявив глава представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков 22 червня у Києві на прес- брифінгу «Варшавський саміт НАТО 2016 і Україна», організованому посольством Литви і представництвом НАТО в Україні.

«У Варшаві ми підтвердимо нашу потужну політичну підтримку Україні, ми підтвердимо нашу підтримку суверенітету України, її територіальної цілісності. Союзники не визнають анексію Криму. Ми будемо закликати Росію припиняти дестабілізацію в Україні», – сказав він.

Він також зазначив, що буде заклик до виконання мінських угод усіма підписантами.

Глава представництва НАТО нагадав, що минулого тижня міністри оборони країн НАТО узгодили пакет допомоги Україні. «Тепер має бути утвердження на рівні глав держав і урядів у Варшаві», – додав він.

За словами Віннікова, на саміті також оцінять прогрес України у реформуванні системи оборони.

Нагадаємо, у НАТО схвалили всеосяжний пакет допомоги Україні.

Згодом заступник міністра оборони України Ігор Долгов заявив, що пакет допомоги Україні, який затвердять на саміті у Варшаві, буде включати створення платформи з протидії гібридній війні, яку в перспективі відкриють в Києві.