Стало відомо, кому належить вертоліт, що впав у Києві

6 Вересня 2018, 15:02

У Києві в четвер, 6 вересня, впав вертоліт, який належить ПАТ "Миронівський хлібопродукт", власником якого є Юрій Косюк. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

 

"У районі Матвіївської затоки на Труханів острів впав гелікоптер, що належить ПАТ "Миронівський хлібопродукт", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, за даними "24 каналу", стан постраждалих оцінюють як важкий.

 

"Пацієнти знаходяться у важкому стані. Наразі вони перебувають на етапі обстеження та екстреної невідкладної допомоги для діагностування всіх забоїв та поранень. Це необхідно для того, щоб найшвидше надати медикаментозну чи хірургічну допомогу. Зазначу, що до нашої лікарні завжди доправляють найтяжчих потерпілих з різних надзвичайних подій", – розповів заступник головлікаря.

 

 

Нагадаємо, 6 вересня в Києві на Трухановому острові впав вертоліт, унаслідок чого постраждали двоє пасажирів. Прокуратура міста Києва порушила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту) КК України. Державна служба України з надзвичайних ситуацій оприлюднила відео з місця падіння. Крім того, у відомстві повідомили, що одній людині вдалося самостійно вибратися із гелікоптера, а іншу – затиснуло в кабіні пілота.