Стало відомо, хто очолив прокуратуру Одеської області

30 Березня 2016, 18:51

На виконання рішення суду Миколу Стоянова поновлено на посаді прокурора Одеської області. Про це повідомили в прес-центрі Генеральної прокуратури України.

«Наказом Генерального прокурора України від 29 березня 2016 року на виконання постанови Одеського окружного адміністративного суду державного радника юстиції 3 класу Стоянова Миколу Степановича поновлено на посаді прокурора Одеської області», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Стоянова призначили на посаду в травні 2014 року. У липні цього ж року Стоянов написав заяву про звільнення за власним бажанням після спілкування з генпрокурором Віталієм Яремою. Однак через деякий час Стоянов заявив, що оскаржив наказ про своє звільнення в суді. У грудні того ж року Одеський окружний адміністративний суд ухвалив скасувати наказ про звільнення Стоянова і поновити його на посаді. У цей період обласну прокуратуру очолював Андрій Приз.

У квітні 2015 року року на посаду прокурора Одеської області був призначений Роман Говда, а у вересні 2015 року – Давид Сакварелідзе. 29 березня 2016 року Сакварелідзе звільнили з органів прокуратури в зв'язку з притягненням до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, Стоянов у 2003-2004 та 2005-2011 роках очолював прокуратуру Миколаївської області.