Стало відомо, які російські підрозділи використовують збитий на Донбасі безпілотник

6 Квітня 2020, 19:01

На даний час відомо, що БПЛА «Застава» перебуває на озброєнні щонайменше 12 підрозділів ЗС РФ, серед яких військовослужбовці з 8 підрозділів були неодноразово зафіксовані в OSINT-дослідженнях InformNapalm як безпосередні учасники агресії проти України на Донбасі. Про це 6 квітня повідомляє волонтерський проект з інформування широкої аудиторії про російсько-терористичну агресію проти України InformNapalm.

 

"Крім того, різноманітні сучасні російські комплекси БПЛА та засоби РЕБ найчастіше потрапляють у фокус досліджень. Вони є прямими та незаперечними доказами російської воєнної агресії проти України на Донбасі. Станом на 2020 рік зафіксовані факти використання на Донбасі щонайменше 8 різних типів російських БПЛА, зокрема:   «Гранат-1», «Гранат-2», «Гранат-4», «Форпост», «Орлан-10», «Елерон-3СВ», «Тахіон» та «Застава»", – пишуть у повідомленні.

 

InformNapalm додають дані про те, які підрозділи використовують "Заставу":

Нагадаємо, що Об'єднані сили 5 квітня збили російський безпілотний літальний апарат "Застава" Bird Eye 400. Зазначається, що цей безпілотник з 2012 року виробляється у Російській Федерації. Його вартість складає близько двох мільйонів доларів.