Стало відомо, чим закінчилися перемовини у президента

28 Березня 2016, 23:33

Фракції "БПП", "Народного фронту" та "Батьківщини" завтра до обіду зберуть загальні збори своїх депутатів для формування нової коаліції, а вже о 16-ій годині можуть проголосувати за призначення прем'єр-міністра та нового складу Уряду. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко за результатами наради у президента.

"Орієнтовно на 12 годину три фракції – "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт" і "Батьківщина" – збирають загальні збори членів коаліції, формують нову коаліцію, вносять кандидатуру, новий склад уряду, який, як наполягає президент, щоб був сформований до завтра. І завтра після 16-ї збираються голосувати в залі", – розповів Ляшко.

Водночас він підкреслив, що фракція Радикальної партії поки залишатиметься в опозиції.

Тим часом, керівник фракції "Народний Фронт" Максим Бурбак підтверджує, що у вівторок о 12.00 відбудеться статутне збори членів нової коаліції, в ньому повинні взяти участь всі народні депутати від "БПП", "Народного фронту" і "Батьківщини".

"Щоб все-таки сформувати коаліцію і почати працювати по кандидатурі прем'єр-міністра, членів Кабінету міністрів і програму дій майбутнього уряду", – сказав він.

Бурбак зазначив, що таке зібрання відбудеться після голосування у Верховній Раді за звільнення генерального прокурора Віктора Шокіна.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.

Тим часом, 28 березня фракція "Блок Петра Порошенка" на своєму засіданні підтримала кандидатуру спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра.