Стала відома дата візиту Порошенка до Брюсселя для обговорення угоди про асоціацію

23 Вересня 2016, 13:47

Президент України Петро Порошенко 20-21 жовтня відвідає Брюссель для обговорення питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це під час брифінгу 23 вересня повідомив заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

Вн зазначив, що візит наразі готується. «І під час цього візиту ми, звичайно, будемо розуміти питання ратифікації, пошуку взаємоприйнятного компромісу щодо ратифікації Угоди про асоціацію як із ЄС, так і нашими нідерландськими партнерами», – розповів Єлісєєв.

У мікроблозі адміністрації президента в соцмережі Facebook з посиланням на Єлісєєва уточнюється: «Готуємо візит Порошенка в Брюссель 20-21 жовтня».

Як повідомлялося, нідерландський парламент вимагає від уряду визначити долю ратифікації угоди про асоціацію з Україною до 1 листопада 2016 року.

Раніше прем'єр-міністр Рютте заявляв, що Нідерланди навряд-чи ратифікують угоду про асоціацію з Україною. За його словами, це продиктовано результатами квітневого референдуму, на якому нідерландці виступили проти цього документа.

Нагадаємо, 7 червня з’явилася інформація, що уряд Нідерландів хоче змінити деякі положення угоди про асоціацію. Нагадаємо, раніше нідерландський уряд підтримав безвізовий режим для України.

У квітні в Нідерландах відбувся референдум щодо асоціації між Україною та Європейським Союзом. Проти проголосувало 61%, за – 38,21%.