Стала відома дата консультацій України з Росією в рамках СОТ щодо обмеження транзиту

1 Листопада 2016, 12:53

Україна проведе консультації в рамках Світової торгової організації з Росією щодо обмеження транзиту в країни Центральної Азії 10 листопада. Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська.

"У нас на сьогоднішній день є запит (в СОТ – ред.), пов'язаний з вагонами і залізничним обладнанням. Другий запит – щодо обмежень транзиту, за яким у нас пройдуть консультації 10 листопада з Російською Федерацією", – сказала вона.

Раніше повідомлялось,що Україна як країна-учасниця Світової організації торгівлі розпочала процедуру оспорювання рішення уряду Російської Федерації про запровадження ембарго на транзит українських товарів по російській території у напрямку третіх країн, зокрема Казахстану і Киргизстану.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Україна звернулася до СОТ із запитом про консультації з Росією щодо обмежень транзиту українських товарів через територію РФ. Подання такого запиту на консультації – це перший етап подачі позову. У тому випадку, якщо протягом 60 днів консультації ні до чого не приведуть, можна ініціювати створення панелі арбітрів.