США запровадили нові санкції щодо Росії за постачання нафти до Сирії

20 Листопада 2018, 19:20

Міністерство фінансів США в зв'язку із сприянням у постачанні нафти уряду Сирії ввело нові санкції проти Росії, а саме – щодо шести фізичних осіб та трьох організацій. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Зокрема, у санкційний список потрапили російські компанія Global Vision Group, ФГУП "Промсырьеимпорт" та перший заступник гендиректора компанії Андрєй Догаєв.

 

Крім того, санкції введені проти MB BANK – АТ "Мир Бизнес Банк", що зареєстрований в Москві.

 

У Мінфіні США наголосили, що влада країни розкрили схему постачання іранської нафти через російські компанії в Сирію в обхід санкцій Вашингтона.

 

Як повідомлялося 17 жовтня, за даними ЗМІ, адміністрація президента Сполучених Штатів розробляє пакет санкцій проти російських і іранських компаній, які працюють над відновленням Сирії. Зазначалосяється, що Вашингтон має намір припинити програми надання фінансової та іншої допомоги відновленню тих районів Сирії, в яких присутні війська Ірану і РФ.

 

Нагадаємо, 5 листопада нові санкції Сполучених Штатів проти Ірану набрали чинності. Зокрема, санкції торкнуться експорту нафти, судноплавства та фінансової сфери. Державний секретар США Майк Помпео повідомив, що Вашингтон тимчасово виводить вісім країн з-під санкцій щодо Ірану. Йдеться про Грецію, Італію, Тайвань, Японію, Туреччину, Китай, Індію та Південну Корею.