США закрили безвізовий в’їзд для осіб, які відвідували КНДР – ЗМІ

6 Серпня 2019, 15:34

Вашингтон позбавив права безвізового в'їзду до США іноземців, які відвідували Північну Корею протягом останніх восьми років. Про це повідомляє  AFP.

 

Зокрема, США дозволяють громадянам 38 країн – у тому числі Південній Кореї та Японії – в'їжджати без візи на термін до 90 днів.

 

Зазначається, що  відтепер мешканці цих країн, які їздили в Північну Корею починаючи з 1 березня 2011 року, більше не мають права на безвізовий в’їзд. Сайт Митної та прикордонної охорони США вказує, що таким особам доведеться подавати заявки на туристичні або ділові візи.

 

До того ж окрім КНДР, в американському списку є ще сім країн, відвідування яких позбавляє права на безвізовий в’їзд, більшість з них на Близькому Сході.

 

Своєю чергою, ця зміна торкнеться десятків тисяч людей із країн, що мають безвіз із США, які їздили в КНДР як туристи або з іншою метою останніми роками.

 

Також це також може завадити президенту Південної Кореї ​​просувати транскордонні туристичні проекти для своїх громадян.

 

Водночас, громадянам США заборонено відвідувати Північну Корею з 2017 року. Заборону ввели після того, як американський студент, затриманий у Пхеньяні, впав у кому та помер через кілька днів після звільнення.

 

Нагадаємо, що об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї у вівторок, 6 серпня, заявив, що КНДР провела запуск двох невпізнаних снарядів.