США закликали ввести санкції проти російської ПВК “Вагнер”

27 Листопада 2019, 10:24

Вашингтон закликає ввести санкції проти бійців російської приватної військової компанії "Вагнер". Про це сказав помічник держсекретаря США у справах Близького Сходу Девід Шенкер, передає прес-служба Держдепу США

 

"Сполучені Штати віддані забезпеченню спокійного і процвітаючого майбутнього для жителів Лівії. Щоб це стало реальністю, нам потрібні справжні зобов'язання з боку зовнішніх дійових осіб, щоб зупинити розпалювання насильства", – зазначив Шенкер. 

 

Він додав, що військове втручання Росії загрожує безпеці та стабільності світу. 

 

"Це те, про що ми говоримо упродовж якогось часу: це російські регулярні війська і бійці "Вагнера", які дислокуються у значній кількості на місцях для підтримки Лівійської національної армії. Ми вважаємо, що це неймовірно дестабілізує ситуацію", – заявив він.

 

Нагадаємо, 7 травня голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомляв, що співробітникам СБУ вдалось встановили куратора підготовки тактичної групи "Карпати". Ним виявився підполковник ЗС РФ Олег Дем’яненко. Ще раніше, у квітні СБУ оприлюднила імена найманців нелегальної приватної військової компанії "Вагнер", яких РФ таємно перекинула в Сирію – двоє зі списку там загинули.