США закликали Росію звільнити решту українських політв’язнів та припинити агресію

7 Вересня 2019, 16:12

З нагоди звільнення з російського полону 35-ти українських бранців Кремля Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні закликало РФ припинити агресію проти України й повернути додому решту незаконно ув'язнених українців. Відповідне повідомлення дипломатичне представництво США розмістило у суботу, 7 вересня, у Facebook.

 

"Ми вітаємо звістку про звільнення в'язнів і вітаємо Президента Зеленського та його команду з поверненням цих громадян України додому", – наголошується в повідомленні.

 

При цьому в посольстві підкреслили, що побачили в цьому "ознаки більш активного діалогу між Росією і Україною", назвавши це обнадійливим.

 

Крім того, американська сторона звернула увагу, що президент Володимир Зеленський чітко заявив про свою прихильність досягненню дипломатичного вирішення розв'язаного Росією конфлікту на сході України.

"Ми закликаємо Росію припинити агресію проти України та звільнити багатьох інших українців, які безпідставно залишаються за гратами в Росії", – наголосили в Посольстві США.

 

Як повідомлялося, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.