США виділили майже мільйон доларів на обладнання для мовлення на Крим і Донбас

13 Вересня 2019, 13:38

Сполучені Штати Америки виділили близько мільйона доларів на телерадіомовне устаткування для передачі українського сигналу на території окупованих Криму та Донбасу. Про це 13 вересня на прес-конференції щодо розширення українського телемовлення на окупованих територіях сказав заступник помічника державного секретаря США Джордж Кент.

 

«USAID підтримав зусилля наших українських партнерів, вклавши майже мільйон доларів у високопрофесійне телерадіомовне обладнання, яке забезпечить якісний український контент для більш ніж чотирьох мільйонів жителів на півдні і сході України, включаючи близько двох мільйонів громадян, які зараз не мають доступу до ефірного українського мовлення», – розповів Кент.

 

Як додав очільник відділу телебачення і радіомовлення Концерну РРТ Леонід Семенченко, Україна вже встановила чотири передавачі. Ще сім передадуть Україні до кінця цього року.

 

Зазначається, що Кримська правозахисна група за підсумками вересневого моніторингу встановила, що мінімум у десяти населених пунктах на півночі Криму український радіосигнал повністю заблокований.

 

Нагадаємо, Росія припинила мовлення українських ЗМІ на окупованих нею територіях України.

 

Як повідомлялося, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 4 липня продовжила дозвіл на тимчасове мовлення в зоні проведення операції Об'єднаних сил єдиному військовому радіо України "Армія FM".