США ввели санкції проти Пакистану через підозри у ядерній торгівлі

26 Березня 2018, 12:00

Сполучені Штати Америки ввели санкції щодо семи пакистанських компаній за підозрою у ядерній торгівлі. Про це повідомляє Reuters.

 

Зазначається, що Бюро промисловості та безпеки США (The Bureau of Industry and Security (BIS) опублікувало рішення, в якому йдеться, що санкції на пакистанські компанії були накладені ще 22 березня.

 

Так, дані компанії були визначені урядом США такими, що  діяли "всупереч інтересам національної безпеки чи зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів".

 

У свою чергу, активи компанії на заморожуються, але їм потрібно спочатку отримати ліцензії для ведення бізнесу на території США.

 

Нагадаємо, 4 січня Державний департамент США прийняв рішення тимчасово припинити допомогу для Пакистану з питань нацбезпеки.

 

Також посол США у ООН Ніккі Гейлі заяивла, що Сполучені Штати вирішили зменшити свою допомогу Пакистану на 255 млн дол через відмову Ісламабада від належної співпраці із Вашингтоном у боротьбі з тероризмом.

 

Як повідомлялось, 16 липня 2017 рокуПакистан заявив про початок нової військової операції проти терористів ІДІЛ поблизу кордону з Афганістаном.