США та Ізраїль уклали секретну угоду щодо Ірану – ЗМІ

29 Грудня 2017, 09:23

Керівництво США та Ізраїлю підписали секретну угоду щодо протидії політиці Ірану. Про це повідомляє ізраїльський телеканал Channel Ten з посиланням на джерела.

За інформацією видання, переговори між США і Ізраїлем відбулися два тижні тому.

Згідно з повідомленням, делегацію очолював голова Ради національної безпеки Меїр Бен-Шабат. З американської сторони в переговорах брали участь помічник президента з національної безпеки Герберт Макмастер і представники американських спецслужб.  

Як зазначається, переговори тривали два дні, у результаті чого був вироблений план протидії Ірану.

"Угода передбачає створення чотирьох спільних робочих груп, зокрема, особливої групи, яка буде приховано протидіяти іранської ядерної програми. Друга робоча група займатиметься питаннями протидії політиці Ірану в Сирії і Лівані. Третя група займатиметься оцінкою ракетної програми Ірану, а четверта – вивченням можливих сценаріїв розвитку ситуації в регіоні", – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що ізраїльські високопосадовці підтвердили Channel Ten, що США та Ізраїль досягли стратегічної угоди стосовно іранського питання.

Нагадаємо, 14 грудня постійна представниця Вашингтона в ООН Ніккі Хейлі повідомила, що США планують створити міжнародну коаліцію для "протистояння" Ірану.