США розслідує розсилку бомб лідерам демократів за два тижні до виборів

25 Жовтня 2018, 13:15

Правоохоронні органи Сполучених Штатів Америки  розслідують розсилку вибухових пристроїв поштою лідерам Демократичної партії за два тижні до проведення проміжних виборів до Конгресу США, що відбудуться  6 листопада. Про це повідомляє Associated Press у четвер, 25 жовтня.

 

Зазначається, що жодна із семи бомб не вибухнула, і ніхто не постраждав, оскільки влада у Нью-Йорку, Вашингтоні, Флориді та Каліфорнії перехопила підозрілі пакети.

 

Повідомляється, що бомби у вигляді невеликих трубочок, обмотаних чорною стрічкою, містили невелику батарею і були запаковані порошком і розбитим склом. Наразі слідство з’ясовує, яким чином вибухові пристрої хотіли привести у дію. Вказано, що усі бомби відправили у лабораторію ФБР у Вірджинії для вивчення.

 

Як повідомляє видання, пакети з бомбами були надіслані на адресу будинку Обами у Вашингтоні та будинку Клінтон у передмісті Нью-Йорка. Вибухівку виявили співробітники Секретної служби, які здійснювали звичайну перевірку пошти політиків.

 

Крім того, один вибуховий пристрій був надісланий в "Тайм-Ворнер-Центр" в Нью-Йорку, де розташована редакція CNN. Офіс редакції теленовин евакуювали. Згодом встановили, що пакет був адресований колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану, який часто виступає на CNN як експерт та є жорстким критиком політики Трампа.

 

Також бомби також були адресовані колишньому генпрокурору США Еріку Холдеру, редакції газети San Diego Union-Tribune, сенатору-демократу від Каліфорнії Камалі Харріс, членам Палати представників Конгресу Деббі Вассерман Шульц і Максін Вотерс.

 

Поліція США заявила, що у посилок з бомбами, які були відправлені Соросу, Обамі, Клінтон і на телеканал CNN, швидше за все, був один і той самий відправник.

 

Директор ФБР Крістофер Рей звернувся до громадян з проханням надати усю можливу інформацію щодо вибухів.

 

Як повідомлялося, у Білому домі засудили та назвали "проявам тероризму" закладення вибухових пристроїв та відправлення підозрілих посилок Хілларі та Біллу Клінтонів, колишньому президенту США Бараку Обамі та американському філантропу та фінансисту Джорджу Соросу. 

 

Як повідомлялося 24 жовтня, у пошті Хілларі та Білла Клінтонів у Нью-Йорку знайдено вибуховий пристрій. Також пакет, ідентифікований як "потенційний вибуховий пристрій", був відправлений колишньому президенту США Бараку Обамі у Вашингтоні.

 

Також у Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали посилку з підозрілим пристроєм, унаслідок чого було евакуйовано будівлю Time Warner Center, де розташовані офіси американського телеканалу. Згодом у CNN заявили, що підозріла посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. 

 

22 жовтня у поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку