США планує виділити Україні 250 мільйонів доларів допомоги

24 Липня 2020, 11:00

Україна може отримати від США допомогу в область безпеки на 250 мільйонів доларів. Це рішення вже розглянула Верхня палата Конгресу, але ще має розгянути нижня палата та підписати президент США. Про це йдеться  в короткому викладі щодо положень законопроекту про асигнування на національну оборону США на 2021 фіскальний рік, оприлюдненому на сайті глави комітету Сенату з питань збройних сил Джима Інгофа, як передає УНІАН.

 

Як свідчать результати голосування на сайті Сенату, законопроект S. 4049 підтримали 86 сенаторів, ще 14 виступили проти. Зокрема, в цілому на 2021 фіскальний рік, який у США має розпочатися 1 жовтня цього року, передбачається виділити на національну оборону 740,5 мільярда доларів.

 

У короткому викладі щодо положень законопроекту про асигнування на національну оборону США на 2021 фіскальний рік, оприлюдненому на сайті глави комітету Сенату з питань збройних сил Джима Інгофа, цей законодавчий акт передбачає прийняття довгострокового плану допомоги для України та надання їй 250 мільйонів доларів допомоги в області безпеки.

 

У положеннях прийнятого Сенатом закону йдеться про внесення змін до оборонного бюджету попередніх років, відповідно до яких із зазначених 250 млн доларів на летальне озброєння України виділяється 125 млн доларів.

 

Нагадаємо, що 20 липня посольство Сполучених Штатів Америки заявило, що будівництво в окупованому Росією Криму військових кораблів порушує норми міжнародного права.
 

Позначки: