США після провалу переговорів із РФ заговорили про військове рішення щодо Сирії

5 Жовтня 2016, 09:38

Після припинення переговорів з Росією щодо Сирії Вашингтон допускає, поряд з дипломатичним, також і військове вирішення сирійського кризи. Про це заявив у вівторок, 4 жовтня, офіційний представник Державного департаменту Марк Тонер.

Адміністрація США наразі вивчає цілу низку можливих заходів, в тому числі "дипломатичні, військові, розвідувальні та економічні варіанти". У той самий час, за словами Тонера, головною метою залишається політичне рішення конфлікту.

Під час зустрічі високопоставлених політиків, що спеціалізуються на зовнішній політиці і безпеці, яка пройде 5 жовтня, має відбутися обговорення подальших дій. Незважаючи на те, що двостороння співпраця з Росією "тимчасово припинена", США і надалі зацікавлені в "багатосторонніх діях", цитує Тонер агентство AFP.

У МЗС Німеччини на 5 жовтня запланована зустріч щодо Сирії представників зовнішньополітичних відомств ФРН, США, Великої Британії, Франції та Італії. Раніше, 4 жовтня, представник американської влади заявив, що Вашингтон, серед іншого, обмірковує і питання введення щодо Росії і Сирії санкцій, ефективність яких підвищиться, якщо вони будуть прийняті на міжнародному рівні.

Нагадаємо, на початку вересня США і Росія домовилися про перемир'я в Сирії, яке протрималося лише тиждень. На тлі запеклих боїв за Алеппо США оголосили про припинення переговорів з Москвою.