США отримали підтвердження успішного випробування міжконтинентальної ракети в КНДР

4 Липня 2017, 22:14

Сполучені Штати Америки отримали підтвердження успішного випробування міжконтинентальної балістичної ракети у Північній Кореї. Про це повідомляє Fox News.

"Загроза набагато більш безпосередня зараз. Тому ясно, що ми не можемо повторити невдалий підхід з минулого. Таким чином, президент доручив нам підготувати ряд варіантів – в тому числі військовий варіант", – заявив радник з національної безпеки Герберт Макмастер.

Згідно з інформацією видання, балістична ракета пролетіла довше, ніж всі попередні північнокорейські ракети, що підтвердило і американське командування. Це означає, що КНДР тепер може бути здатна завдати удару по Алясці.

Нагадаємо, 4 липня південнокорейські військові заявили, що Північна Корея запустила балістичну ракету. Як повідомив Reuters, міжконтинентальна балістична ракета впала в особливій економічній зоні Японії. Зазначається, що політ ракети тривав близько 40 хвилин, вона пролетіла близько 930 кілометрів.

Військові і дипломатичні посадові особи адміністрації президента США Дональда Трампа провели позапланову нараду щодо можливої відповіді КНДР, якщо розслідування Пентагону підтвердить достовірність останнього запуску.