США не бачили жодних підтверджень брехливим звинуваченням РФ на адресу України – Пайєтт

11 Серпня 2016, 12:00

Вашингтон не бачив жодних підтверджень російським звинуваченням України у підготовці терактів в окупованому Криму. Про це посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт написав у своєму Twitter.

"Уряд США не бачив жодних підтверджень російським звинуваченням у "вторгненні до Криму", які Україна впевнено спростовує", – написав він.

Пайєтт також додав, що це не перше брехливе звинувачення України Росією, висловлене, щоб відвернути увагу від своїх власних протиправних дій.

"Наші санкції, пов'язані з окупацією Криму, залишатимуться чинними доти, доки Росія не поверне півострів (АРК, – ред.) Україні",– резюмував посол.

Раніше Федеральна служба безпеки Росії заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований української розвідкою. У ФСБ стверджують, що затримали громадян як України, так і Росії, а керував цією мережею нібито Панов Євген Олександрович, 1977 року народження.

У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією. У той самий час у Міноборони України зазначили, що подібні заяви з боку ФСБ є нічим іншим, як спробою виправдати передислокацію та агресивні дії військових підрозділів Російської Федерації на території тимчасово окупованого півострова.