США наказали родинам дипломатів покинути Венесуелу

28 Липня 2017, 09:28

Уряд Сполучених Штатів Америки наказав родинам дипломатів покинути Венесуелу через загострення політичної кризи в країні. Про це повідомило агентство Reuters.

"Уряд США наказав членам сім'ї працівників у своєму посольстві у Венесуелі покинути країну, тому що політична криза поглибилася напередодні спірних парламентських виборів, які, на думку критиків, припинять демократію", – йдеться в повідомленні.

У виданні також зазначають, що в країні досі триває насильство. Зокрема, під час останньої опозиційної акції проти президента країни Ніколаса Мадуро загинули ще 7 чоловік.

Як повідомлялось, влада Венесуели заборонила з 28 липня проводити вуличні протести через вибори до Установчих зборів, які заплановані на 30 липня.

Із початку квітня в Венесуелі майже щодня проходять акції протесту. під час яких загинули 90 осіб, понад 750 людей отримали поранення. Кількість затриманих у Венесуелі з моменту початку антиурядових протестів у квітні перевищила 3,6 тисячі осіб

Президента країни Ніколаса Мадуро звинувачують у встановленні диктатури і доведенні країни до глибокої економічної кризи. Раніше Мадуро заявив про наміри внести зміни до конституції країни і тим самим вирішити кризу в Венесуелі, однак опозиціонери відмовилися брати участь в цьому процесі і назвали його незаконним.

Учасники демонстрацій вимагають проведення дострокових виборів нового президента, повного відновлення прав парламенту Венесуели, а також початку процесу відновлення економіки країни. Крім того, венесуельська опозиція звинувачує президента країни Мадуро в ігноруванні законів, взятті під варту політичних опонентів і тиску на судові органи, а також в економічних проблемах країни.