Спротив окупації. В Херсоні підірвали машину колаборанта, а в Бердянську вшанували українських героїв

24 Червня 2022, 21:47

24 червня в окупованому Херсоні підірвали авто Дмитра Савлученка – зрадника, який працював на росіян. Колаборант до війни організовував проросійські заходи в місті. Після окупації отримав посаду директора «управління молодіжної політики» в окупаційній адміністрації. Від вибуху загинув. 

Це вже третя машина колаборанта на Херсонщині, яка несподівана вибухнула. Напередодні невідомі підірвали авто зрадника Юрія Турулєва, якого раніше окупанти назначили головою Чорнобаївки. Попри замах колаборант та його російські охоронці вижили. Також раніше у Херсоні підірвали машину начальника виправної колонії №90 Євгена Соболєва, який перейшов на бік окупантів. Також повідомили колаборанту Кирилу Стрємоусову повідомили, що «він наступний» та поцікавились у голови окупаційної адміністрації Херсона Володимира Сальдо, чи добре той спить. На тлі останніх вибухів в місті відповідь напевно відома. 

У Бердянську невідомі патріоти розклеїли проукраїнські листівки на пам'ятнику полеглим за цілісність України, який напередодні зруйнували російські військові. Російські вандали можуть зруйнувати сам пам'ятник, але не пам'ять. Відтак місцеві продовжують вшановувати справжніх героїв своєї Батьківщини, попри репресії окупантів.

 

В Мелітополі та Херсоні невідомі герої лишили листівки для головних гауляйтерів Запорізької та Херсонської області відповідно. У Мелітополі за голову «губернатора» Запорізької області Євгена Балицького обіцяють $10 тис. 

 

Автор:
Тиждень