Спротив окупації. В Бердянську освітяни відмовляються працювати з окупантами, а в Маріуполі з’явився рух опору

15 Червня 2022, 20:36

В Бердянську окупанти не можуть відкрити школи та дитсадки через брак персоналу, адже освітяни відмовились з ними співпрацювати. Попри постійний тиск, залякування та погрози з боку ворога на сьогодні переважна більшість педагогів відмовилась працювати на росіян. 

Загально з 1800 освітян лише 450 погодились співпрацювати і більшість з них – це молодші техпрацівники, а не педагоги. Саме тому, освітні заклади наразі не готові забезпечити навчальний процес. Відтак окупанти терміново намагаються знайти нових працівників. 

Варто зауважити, що з 85 працівників Управління праці та соцзахисту Бердянського виконкому, співпрацювати з росіянами погодилось лише п’ятеро. Всі інші відмовились не лише співпрацювати, а й надавати окупантам списки пільгових категорій, у тому числі й учасників АТО.

В зруйнованому Маріуполі, попри влаштований росіянами геноцид, почав діяти рух опору.  9 червня на Таганрозькому шосе на стоянці техніки МНС росіі патріоти підпалили два тягачі та три великих причепи до вантажівок. Вже 11 червня напередодні святкування “дня росіі” було вбито співробітника окупантського МНС.

Кожен день на вулицях Херсона триває спротив окупації. Так, колаборанту Володимиру Сальдо, на фоні чуток про вибух його автомобілю, лишили послання, що це лише репетиція. Ми не знаємо чи це була репетиція, але знаємо, що емоційний стан посібника окупантів лишається вкрай низький. 

Окупантам міста ж вздовж їх маршрутів патрулювання провели уроки географії та порівняли відстань до Ростова та найближчої позиції ЗСУ, адже вважається що візуалізація інформації краще сприяє її засвоєнню. 

Більше новин на сайті ЦНС.

Автор:
Тиждень