Спротив окупації. Росіяни не можуть знайти колаборантів в Запорізькій області, а в Херсоні закликають спалити російський «паспортний стіл»

3 Червня 2022, 21:56

Тиждень публікує інформацію Центру національного спротиву (ЦНС) щодо ситуації на окупованих ворогом територіях і протидію населення.

За даними розвідки в Запорізькій області не вистачає охочих співпрацювати з ворогом, а через дефіцит кадрів окупанти змушені звозити на захоплені території «російських спеціалістів». Для управління комунальними службами та навчальними закладами везуть громадян РФ на ротаційній основі, яких тимчасово розквартировують в окупаційних містах. Більшість місцевих спеціалістів відмовляються співпрацювати з росіянами або взагалі покинули регіон.

Водночас росіяни займаються звичайною для себе справою – мародерством. Зокрема в Мелітополі у місцевих фермерів забирають навіть черешню «під реалізацію». Звісно, що кошти не повертають.

Читайте також: Французький легіонер: «Всі останні операції, навіть в Афганістані, у порівнянні з війною в Україні — це дитячий садочок»

В окупованому Бердянську невідомі патріоти розклеїли листівки з попередженням для окупантів та колаборантів щодо їх подальшої долі. Ворогу нагадали, що окупація – це тимчасове явище та попередили, що краще для них всіх буде розійтись по домівках. На тлі нещодавніх вибухів у Мелітополі, Енергодарі та Бердянську такі листівки допомагають ширити панічні настрої серед окупантів.

У Херсоні партизани закликали спалити місце видачі російських паспортів за адресою Ушакова, 53. Попереджувальну листівку вивісили прямо в цьому ж будинку, «під носом» в росіян та їхніх посіпак. Тепер росіянам доведеться поміркувати над переїздом складу своєї «макулатури».

Зауважимо: кожна акція, навіть ненасильницького спротиву, змушує окупантів витрачати більше ресурсів та зменшує їхній бойовий дух, а отже наближає нашу перемогу.

Автор:
Тиждень
105