Спротив окупації. Росіяни активно залучають працівників з РФ через брак колаборантів

18 Липня 2022, 18:26

Тиждень публікує інформацію Центру національного спротиву (ЦНС) щодо ситуації на окупованих ворогом територіях і протидію населення

Серйозна гуманітарна криза наростає і окупанти не змогли знайти достатню кількість місцевих медиків, які готові працювати на них. Відтак до Маріуполя відрядили бригаду на чолі з екс-міністром охорони здоров’я тульської області рф Олексієм Ерком. Лікарі працюватимуть на ротаційній основі. 

Але лікарні в місті і досі нормально не функціонують, адже цивільна інфраструктура міста практично повністю знищена росіянами. Тому росіяни організували мобільну бригаду, яка пересувається містом в пересувному медпункті на базі автомобіля КАМАЗ.

Тим часом, після успішних дій наших партизанів в тилу ворога, росіяни планують об’єднати цивільні маршрути з військовими.   

В окупованому Маріуполі окупанти взялися за налагодження на перший погляд цивільного залізничного сполучення Маріуполь-Волноваха, а також морського Маріуполь-Ростов-на-Дону. Проте дизельному потягу, який має курсувати до Волновахи помічені антидиверсійні  вагони, які використовують для перевезення боєприпасів. 

А нібито цивільне судно. яке має курсувати до російського Ростова-на-Дону має рухатися по маршруту, який повністю співпадає з маршрутами постачання боєприпасів. Окупанти, які вже відчули на собі роботу наших партизан та побачили ефективність роботи HIMARS, вирішили використати свою улюблену стратегію з прикриватися жінками та дітьми.

«В нас для них лиш одне послання – Рух опору дістане вас й в іншим місцях, про які ви навіть і подумати не можете», – пишуть на сайті ЦНС. 

Також у Маріуполі юнак вийшов до розбомбленого драмтеатру з прапором України. Росіяни знищили ціле місто, але не змогли завоювати його. В окупованому Маріуполі юнак вийшов з прапором України до знищеного театру.

Місто, де було вбито десятки тисяч мешканців, а за українську мову відправляють до фільтраційних таборів, продовжує чинити спротив. Як бачимо,  можна захопити територію, але люди не визнають владу росіян.

pastedGraphic.png

Росіяни продовжують красти українське зерно, для цього вони «націоналізують» елеватори.

Так, в Запорізькій області окупанти створили «Державну зернову компанія», на чий баланс оформили 20 елеваторів. По факту ці елеватори вони вкрали, адже їх справжні власники не погодились з ними співпрацювати. 

Вже повідомлялось, що росіяни в більшості пропонують фермерам два варіанти: або продати зерно в фіксованій вартості за тонну, при цьому визначена ціна в рази менше ринкової, або віддати господарство. З такою тактикою окупанти лише з Запорізької області щомісяця вивозять до 100 тис. тонн. Здебільшого зерно йде до Єгипту, Туреччини та країн близького сходу.

 

Автор:
Тиждень