Спротив окупації. Партизани підірвали міст в Запорізькій області та нагадали, що Донецьк – це Україна

4 Липня 2022, 20:15

Тиждень публікує інформацію Центру національного спротиву (ЦНС) щодо ситуації на окупованих ворогом територіях і протидію населення

3 липня невідомі герої підірвали залізничний міст між Мелітополем та Токмаком, вибух стався в окупованому селі Любимівка. 

Саме цією гілкою окупанти переганяли склади зі зброєю та військовою технікою на фронт. Тепер технічна допомога затримуватиметься на довгий термін.

В окупованому Донецьку партизани нанесли проукраїнські гасли в місті, незважаючи на більше 8 років окупації. Поширювали листівки також в Херсоні та Мелітополі.

Так, у Херсоні лишили послання для окупантів, аби ще раз нагадати про їх подальшу долю. Одна банка фарби плюс час та натхнення та перебування ворога в місті стало менш комфортним.

В Мелітополі невідомі патріоти розклеїли фото колаборантів, які допомагають видавати іншим зрадникам російські паспорти і нагадали, яка відповідальність чекає після державної зради на усіх причетних.

В місті активно діє українське підпілля, але є й люди з низькою соціальною відповідальністю – зрадники. Останніми бути легше, але лише до моменту деокупації в якій ніхто не сумнівається.

 

Автор:
Тиждень