На вихідних головний колаборант Херсонської області Володимир Сальдо та заступник окупаційної адміністрації Нової Каховки Віталій Гура потрапили до лікарні у важкому стані.
Щодо сальдо, то в окупантів відпала потреба в його послугах. Гауляйтер наразі перебуває в Москві в токсикологічному відділенні лікарні. Зазвичай там лікують тих, хто «випив чай з особливою добавкою».
Віталій Гура має надлишок заліза в організмі, адже невідомі обстріляли зрадника з пістолета Макарова, де й помер. Також варто зауважити, що 6 серпня в Бердянську пролунав вибух поблизу поліцейського відділку.
Українське підпілля миттєво відреагувало на госпіталізацію Сальда й поширило відповідні листівки “Зрадники не живуть”.
Також партизани прогнозують таку ж долю іншому херсонському зраднику Кирилу Стрємоусову.
В Криму ж партизани оголосили полювання на головного гауляйтера регіону Аксьонова. Голову маріонеткового уряду півострова оцінили в 10 біткоїнів (BTC) або 230 000 доларів. Листівки з вигідною комерційною пропозицією були поширені в Сімферополі та Алушті. Також партизани обіцяють виплатити за інформацію про точне місцезнаходження цієї особи.
Водночас партизани почали випуск й поширення власної газети у відповідь на російську агітацію, яку масово роздають окупанти. Перший тираж газети “Голос Партизана” склав 1200 примірників. Також є можливість завантажити випуск в PDF.
В росіян же навпаки проблеми з медіа, адже вони не змогли набрати персонал в канал “Таврія”, який створили на базі захопленого приміщення та техніки “Суспільне. Херсон”. Так, директором “каналу” призначили взагалі прибиральницю. Проте з журналістами, операторами та монтажерами важче, тому росіяни відкрили “медіашколу” в якій пропагандисти з Пітера, які наразі там й працюють, будуть навчати всіх “охочих”.
Водночас в ефірі пропагандистського радіо “Комсомольська правда” представник окупаційної адміністрації Мелітополя пожалівся ведучому про тотальний саботаж з боку місцевого населення.
За його словами, керівник КП “Чистота” вивів з ладу електронні блоки управління на техніці, не лишивши запчастин. Чоловік встиг після цього виїхати на вільну Україну. Водночас окупант скаржиться, що половина місцевих вчителів відмовились працювати на ворога.
Зауважимо, що пропагандист у відповідь пропонує влаштувати ГУЛАГ та розстріляти місцеве населення. Тому підкреслимо, окупанти чудово розуміють, що ніякої підтримки на окупованих територіях не мають й, що “референдум” це фарс, адже нікого питати вони не планують.
Тим не менш окупанти продовжують підготовку до пропагандистського шоу “волевиявлення”. Зокрема, на Херсонщині окупанти розширюють кількість пунктів видачі “одноразової матеріальної допомоги” завдяки яким росіяни намагаються зібрати дані місцевих для організації псевдореферендуму.
Окупанти створили продовольчу кризу й пропонують з неї вихід – 10 тис. рублів в обмін на паспортні дані. Проте навіть така тактика не приносить результатів й тому росіяни збільшили кількість пунктів видачі “допомоги” аби охопити якомога більше людей.
В тимчасово окупованому Мелітополі окупанти також планують провести свій т.зв. “референдум”, але досі тримають в таємниці адреси дільниць. В місті не вистачає охочих брати участь в цьому постановочному шоу, тому окупанти мають намір створити “дефіцит” пунктів для голосування аби зімітувати черги серед прихильників “русского міра” й завезеної масовки.
Водночас українське підпілля пропонує гроші за перелік адрес, де ворог має відкрити дільниці. Аби також мати змогу “підготуватись до волевиявлення”.
Також на півдні триває поширення українських листівок. Зокрема в Херсоні українське підпілля поширило листівки з закликом ігнорувати паспортизацію, яку намагаються проводити окупанти.
Зазначимо, що крім листівок партизани нову поширювали українські символи на вулицях півдня: в Херсоні, Бериславі
та в Приморську. Така невелика дія дає великий моральний ефект для місцевих, адже нагадує, що окупація – це тимчасове явище.
Зазначимо, що крім листівок партизани нову поширювали українські символи на вулицях півдня: в Херсоні, Бериславі та в Приморську. Така невелика дія дає великий моральний ефект для місцевих, адже нагадує, що окупація – це тимчасове явище.