Спротив окупації. Партизанський рух поширився на Харківщину

3 Липня 2022, 17:51

Тиждень публікує інформацію Центру національного спротиву (ЦНС) щодо ситуації на окупованих ворогом територіях і протидію населення.

У суботу, 2 липня, під Мелітополем зійшов з рейок бронепоїзд з боєприпасами. Подія сталася між Якимівкою та Мелітополем. Раніше на цій же ділянці невідомі підірвали залізничний міст, тепер поїзд зійшов під укіс.

У понищеному росіянами Маріуполі навіть на руїнах відбувається спротив окупації. На російській ганчірці у так званому «гуманітарному штабі в ТЦ «Метро» невідомі лишили послання для окупантів та їх маленького вождя. Таких випадків у місті дедалі більше й росіяни відреагували як і належить справжнім окупантам: посилили перевірки та фільтрації, тобто почали репресії в місті, яке раніше знищили.

Через тотальний спротив окупантам на Херсонщині керівництво загарбників пересувається з охороною, у броньованих машинах та бронежилетах. За даними центру, росіяни та колаборанти бояться опору місцевого населення, який наростає в області. Більшість зрадників не з’являються на людях, а пересуваються виключно в оточенні російських охоронців. 

Читайте також: Технофронт. День Конституції України «відзначили» на російських офіційних сайтах

Ті ж, хто пережив замах на своє життя, переважно лікуються в Криму, адже не довіряють місцевим лікарям.

Українське підпілля активізувалось у тимчасово окупованому Куп’янську Харківської області, де невідомі герої лишили послання для окупантів та цивільного населення. Партизани зробили окупантам раціональну пропозицію щодо здачі в полон, оскільки це єдиний шанс залишитися живим.

Автор:
Тиждень