Спротив окупації. Окупанти не можуть знайти студентів у свої псевдоуніверситети, а місцеві продовжують поширювати українську символіку

21 Липня 2022, 22:00

В тимчасово окупованому Херсоні відчувають наближення ЗСУ, тому в місті більшає кількість української символіки. Невідомі герої вивісили український прапор в місті, та знову поширили українську символіку на вулицях. Також окупантам зіпсували настрій й намальовані гасла про наближення ЗСУ. 

Водночас херсонці покращили дизайн російських пропагандистських білбордів. В окупованому місті росіяни розставляють білборди, де нібито виправдовують свої воєнні злочини історичними подіями 300 річної давнини, та на місцевих це не справляє враження. Невідомі герої заливають таку “агітацію” фарбою.

Окупанти не можуть знайти охочих “вчитись” в їх фейкових внз, які вони створили у захоплених приміщеннях українських університетів. Йдеться про Херсонський державний університет, приміщення якого окупанти захопили в червні, й створили “Херсонский государственный университет” з низкою колаборантів та приїжджих спеціалістів. Проте студентів не знайшли.

 

Вступна кампанія провалена й тепер “внз” пропонує “унікальну можливість” – вступити до його лав без екзаменів. Інша унікальна можливість цього університету – закінчення без диплома, але про неї окупанти не говорять.

 

Тим часом діяльність українського підпілля не залишається поза увагою окупаційної адміністрації. Росіяни посилюють фільтраційні заходи задля психологічного тиску. Людей затримують на контрольних пунктах й тримають “на час перевірки”, яка може тривати до трьох діб. Тому ЦНС закликає більше говорити про міста під окупацією та підтримувати їх.

 

Автор:
Тиждень