Спротив окупації. Окупанти не можуть знайти масовку для акцій на нібито підтримку “референдуму”

27 Липня 2022, 21:33

В тимчасово окупованих Мелітополі та Бердянську почався пошук колаборантів, які будуть створювати масовку в акціях нібито підтримки референдуму. Наразі в Мелітополь вже приїхали російські піарники та політтехнологи, які базуються в захопленому окупантами приміщенні магазину “Фокстрот”. Їх завданням є підготовка до “виборів” та “референдуму”.

 

Першим результатом є створення громадського руху “Ми вмєстє з росією”, який буде використовуватись для масовки за гроші в акціях нібито підтримки “референдуму” місцевими. В основному така картинка має працювати для громадян РФ, аби зменшити градус незадоволення війною серед місцевого населення.

 

Центр набору колаборантів вже працює в Бердянську. Найняттям масовки займаються російські “волонтери”, які також будуть й доповнювати масовку. За участь в акціях треба лишити паспортні дані й отримати гроші та “гуманітарку”, яка має допомогти пережити продовольчу кризу, яку самі росіяни й створили.

 

Проте головною проблемою росіян лишається тотальний саботаж на окупованих територіях, а з ним й дефіцит робочих кадрів. Так, для обслуговування окупантів на новозахоплених землях Луганської області не вистачає медперсоналу, адже місцеві або відмовляються від співпраці, або покинули регіон. 

 

Водночас поранених росіян стає все більше. Тому в області працюють лікарі з Новосибірська та Волгограда. Їх звозять на ротаційній основі та виплачують збільшену зарплатню за кожен день перебування на тимчасово окупованих територіях. Наступна ротація запланована на 3 серпня.

 

Аналогічно через нестачу колаборантів повноцінно не запрацювали всі три відділення окупаційного “Промсвязьбанку” в Херсоні. Банк має на меті економічну окупацію регіону, адже саме через нього відбувається перехід в “рублеву зону”. Також банк відповідає за збір особистих даних населення для підготовки т.зв. “референдуму” й паспортизації.

 

Зауважимо, дефіцит робочої на окупованих територіях через небажання місцевих співпрацювати змусив росіян визнати українські свідоцтва про кваліфікацію та робочі книжки.

 

Проте є речі які росіяни довіряють лише своїм – це влада на окупованих територіях. Очільником поліції на окупованій частині Запорізької області став слідчий з Москви.

Головний поліцай Олег Колтунов народився в Таганрозі, до цього призначення працював в Москві на посаді заступником начальника управління карного розшуку. Тепер саме він буде займатись боротьбою з “екстремізмом”, тобто з українцями на їх землі. 

 

Тим часом українські партизани ліквідували групу окупантів й здобули секретні шифрування та мапи ворога. Детально з документами можна ознайомитись на сайті ЦНС. 

 

Ну й наостанок, триває поширення українських листівок на Херсонщині,

а й що більш цікаво – в Криму.

Схоже, що активізація ЗСУ на південному напрямку мотивує прокидатись українське підпілля в цьому регіоні.

Автор:
Тиждень