Спротив окупації. На півдні росіяни намагаються зібрати персональні дані для референдуму, але населення ігнорує їх

7 Червня 2022, 21:45

Тиждень публікує інформацію Центру національного спротиву (ЦНС) щодо ситуації на окупованих ворогом територіях і протидію населення.

Російські колаборанти в Токмаку (Запорізька область) пропонують 10 тис. рублів за надання персональних даних.

Причиною є те, що державні установи ще не перейшли під контроль росіян, адже окупанти контролюють регіон лише територіально і не можуть забезпечити роботу окупаційних адміністрацій. Населення в переважній більшості відмовляється співпрацювати з окупантами.

В іншому місті Запорізької області Приморську населення навіть відмовляється брати “гуманітарку” в обмін на персональні дані.

В той же час, на Херсонщині окупанти проводять “анонімне” телефонне опитування стосовно настроїв суспільства, зокрема їх ставлення до рф та владіміра путіна. Більшість населення ці опитування ігнорують і не відповідають на питання.

Водночас в Мелітополі залізничники відмовляються співпрацювати з окупантами. Російські окупанти чинять тиск на працівників залізниці, але безрезультатно. У місті розташоване локомотивне та вагонне депо, втім там лишилось працювати 30% робітників. Більшість або виїхала, або відмовилась співпрацювати з росіянами. Відтак обслуговувати рухомий склад майже нікому.

В Херсоні продовжили поширювати листівки для окупантів. Цього разу невідомі патріоти привітали пропагандистів з Днем журналіста. Зокрема, передали вітання дмітрію кісільову, владіміру соловйову, ользі скабєєвій, маргариті сімонян та анатолію шарію. 

У Бердянську місцевий колаборант, директор спорт-клубу «Арена» Валентин Македонський почепив на свою машину тканину в кольорах георгіївської стрічки. Місцеві швидко відреагували й порізали колаборанту шини й розбитли вікно.

Автор:
Тиждень