Спротив окупації. На Луганщині партизани розстрілюють ворога, а на півдні місцеві відмовляються працювати на росіян

5 Серпня 2022, 17:48

Українське підпілля активізувалося на Луганщині. 4 серпня в окупованому Біловодську самопроголошений «мер» та його «заступник» мали поганий день, адже потрапили під обстріл партизан. Наразі обидва поранені й вже доставлені на лікування до російських лікарів, адже місцевим окупанти не довіряють.

Водночас в окупованому Троїцькому місцеві нагадали росіянам, що вже незабаром їх перебування в Україні дійде кінця. Загалом останніми днями географія поширення листівок була масштабною. 

Крім півдня, де традиційно поширювали агітацію в Херсоні, Мелітополі та Бериславі, українські листівки поширили на Харківщині в окупованому Вовчанську. По всьому місту невідомі герої розклеїли листівки з українською символікою – гербом та прапором. Також листівка прикрашена гербом самого Вовчанська. 

Крім цього, в Херсоні продовжують маркувати школи, де окупанти мають намір провести «референдум». Українську стрічку та літеру «Ї» нанесли в районі 44 школи.

Також в місті невідомі не лише наносять українську символіку, а й знищують ворожу. Невідомі пошкодили російський агітаційний борд, адже певно вважають, що йому там не місце.

Поки підпілля проводить свої акції, місцеві окупанти зайняті улюбленою справою: «віджиманням» бізнесу. Зокрема, окупанти забрали магазин будматеріалів, але персонал відмовився працювати на ворога

Ну й наостанок варто зауважити, що ворог перестав гратися в «добровільне приєднання». Російські ставленики виконують суто декоративні ролі в процесі захоплення регіону, але на Херсонщині окупанти вирішили, що декорації їм вже не потрібні.

4 серпня Володимир Сальдо розіграв останню свою роль в цьому спектаклі. Гауляйтер заявив, що йому необхідна госпіталізація й «в.о. голови Херсонської області» буде Сєргєй Єлісєєв, який працює в ФСБ й не має відношення до України.

Фактично саме Єлісєєв керує процесом окупації регіону з моменту призначення «головою уряду» Херсонщини у липні. Зараз потреба у послугах Сальдо зникла остаточно й нащадки чекістів можуть офіційно грабувати захоплений регіон та займатися репресіями. 

Автор:
Тиждень