Спротив окупації. На Херсонщині платять за російські паспорти, а на окупованих територіях цікавляться, як здатися в полон ЗСУ

6 Червня 2022, 21:14

Тиждень публікує інформацію Центру національного спротиву (ЦНС) щодо ситуації на окупованих ворогом територіях і протидію населення.

Для роздачі своєї макулатури росіяни навіть віджали українські паспортні центри (ДП “Документ”), але охочих отримати громадянство окупанта немає. Це все попри агітацію та спроби підкупу.

За даними розвідки, людям пропонують 10 тисяч рублів за громадянство та підтримку референдуму, але підтримки серед населення все одно немає.

Тим часом на тимчасово  окупованих територіях все більше цікавляться тим. як здатися в полон.

Відповідна інструкція стала найвідвідуванішим матеріалом Центру національного спротиву за останній місяць. Найбільше переглядів з окупованих територій на сході України.

Також ЦНС отримує листи від місцевих мешканців саме щодо питання здачі в полон. Наразі росіяни проводять на цих територіях масову мобілізацію. Після чого непідготовлених солдатів пускають першими в бій. Аналогічну тактику росіяни застосовували в Сирії: масове бомбардування та запуск “гарматного м’яса” з місцевих для виявлення вогневих точок противника.

Нагадаємо, інструкція щодо здачі в полон можна прочитати за посиланням.

На півдні України не припиняються ненасильницькі акції спротиву. В Херсоні та Мелітополі попереджали про наближення ЗСУ, в Бердянську замалювали російські мурали, а в Приморську розповсюджували українську символіку.

На війні немає вихідних, останніми днями підпілля півдня продовжували чинити психологічний, а подекуди не лише психологічний, тиск на ворога. В Херсоні на маршруті патрулювання ворога з’явились написи щодо наближення ЗСУ та з закликом любити Україну.

У Бердянську невідомі патріоти облили фарбою щось схоже на мурал від окупантів. На ньому була зображена “бабця з прапором СРСР”.  До речі, цинічним є те, що росіяни використовують для пропаганди жінку, якій самі знищили будинок і яка наразі підтримує Україну.