Спротив окупації. Бізнес відмовляється працювати на росіян, а в Новій Каховці застрелили колаборанта

8 Липня 2022, 19:43

В Новій Каховці невідомі вбили зрадника. Поліцейський сергій томко одразу після окупації перейшов на бік окупантів, де був заступником керівника “поліції” в Новій Каховці. Зрадник займався інформаційними та політичними заходами, тобто пропагандою. 7 липня його застрелили у власній машині.

 

Тим часом на тимчасово окупованих територіях росіяни по факту відсторонили колаборантів від влади. Так, в Херсонській області після призначення головою “уряду” фсбшника Сергія Єлісєєва, колаборант Володимир Сальдо виконує представницькі функції. Водночас в його заступників провели обшуки. 

 

В Мелітополі зрадників з поліції усунули від керівних посад. Замість них поліцаями керуватимуть росіяни. Крім того, за наявною інформацією делегації депутатів “єдиної росії” під час візиту до окупованих міст ігнорують самопроголошених мерів та інших колаборантів, адже зрадник потрібен лише раз – під час зради, далі в його послугах вже ніхто не зацікавлений.

 

В Запорізькій області росіяни планували до 1 липня “перереєструвати” місцевий бізнес аби змусити його працювати на ворога та платити податки в казну рф, але не вийшло.

 

Наприклад в окупованому Мелітополі “перереєстрація” відбувається в захопленому приміщенні “Райффайзен банку”. Проте черги там не спостерігається, й з огляду на небажання підприємців “реєструватись” термін перенесли на 1 серпня.

 

Провалюють росіяни й плани щодо паспортизації й збору цих паспортних даних, а тому змушені збільшити масштаби підкупу населення. Тактика окупантів дуже проста: створити соціальну кризу й потім видавати одноразові виплати 10 тис. рублів в обмін на паспорт. 

 

Раніше росіяни її застосували до пенсіонерів, але з 6 липня розширили перелік тим, хто може отримати “допомогу”. Зокрема тепер гроші можуть отримати малозабезпечені родини, матері з дітьми до 3 років й інші соціально незахищені верстви населення. На людей продовжують чинити тиск, аби вони були змушені брати російські документи. 

 

Також триває примусова паспортизація в місцях позбавлення волі. Зокрема до в'язнів застосовують психологічний та фізичний тиск. 

 

Автор:
Тиждень