Спроба перевороту в Туреччині. Влада заарештувала ще 11 втікачів-солдатів

1 Серпня 2016, 16:04

Влада Туреччини заарештувала 11 втікачів-солдатів, яких підозрюють в причетності до спроби держперевороту в країні. Про це заявив 1 серпня віце-прем'єр Туреччини Нуман Куртулмуш.

Таким чином, кількість затриманих військовослужбовців, які атакували під час спроби перевороту готель в Мармарисі, де тоді перебував президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, досягла 36 осіб.

«11 із них були спіймані в районі Улла», – зазначив Куртулмуш.

За його словами, ще один військовий перебуває в розшуку.

Раніше повідомлялося, що в турецькій провінції Мугла затримали дев'ятьох військових, які напали на готель в Мармарісі, де в той момент перебував президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

Як повідомлялося, 30 липня в Туреччині звільнили 758 з 989 військових, які були затримані за підозрою в причетності до спроби перевороту. 

Нагадаємо, 15 липня у Туреччині сталася спроба військового перевороту. Президент країни Реджеп Таїп Ердоган закликав людей вийти на вулицю та завадити силовій спробі зміни влади. У сутичках загинули 190 громадян та 104 заколотники, понад 1,4 тис. осіб отримали поранення. 

Президент Туреччини Реджеп Ердоган звинуватив у спробі державного перевороту опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, що проживає в США.