Справи Майдану. У ГПУ назвали кількість осіб, яким оголосили підозру

19 Лютого 2019, 11:20

У Генеральній прокуратурі повідомили, що підозру оголосили 66 особам, яким інкримінують причетність до вбивств активістів на Майдані під час Революції гідності. Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

 

За його словами, стосовно 16 осіб обвинувальні акти направлені до суду.

 

"Враховуючи що в ці дні річниця саме вбивств, щодо причетних до вбивств результати наступні. Повідомлено про підозру загалом 66 особам. Стосовно 16 обвинувальні акти направлені до суду.  Стосовно 4 розслідування триває на теперішній час, ще 46 осіб перебувають у розшуку. Загалом  повідомлено про підозру особам, які підозрюються в організації злочинів – це колишнє керівництво держави, колишньому президенту, керівництво СБУ, керівництво міліції Києва, їх підлеглим", – зазначив Горбатюк.

 

Нагадаємо, 1 листопада Генеральна прокуратура повідомила, що завершила досудове розслідування щодо двох колишніх працівників ПМОП "Беркут",  проти колишнього заступника начальника сектору кримінального розшуку одного із райуправлінь міліції Києва та оперуповноваженого цього підрозділу, а також стосовно керівника апарату Дарницького районного суду Києва.