Справи Майдану. Суд погодився допитати екс-главу МВС Захарченка через відеозв’язок

3 Квітня 2018, 16:07

У Києві Святошинський райсуд  вирішив допитати через відеоконференцз'язок колишнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка у справі щодо п'яти екс-беркутівців, обвинувачуваних у розстрілі 48 активістів Євромайдану. Про це повідомив головуючий суддя Сергій Дячук.

 

Зазначається, що суд присяжних вирішив частково задовольнити клопотання адвокатів екс-беркутівців.

 

"Суд присяжних ухвалив: клопотання про допит свідка Захарченка Віталія Юрійовича в порядку міжнародно-правової допомоги шляхом відеоконференції з території іншої держави задовольнити", – оголосив суддя.

 

Водночас суд відмовив захисту в допиті через відеоконференцз'язок колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.

 

Нагадаємо, у травні 2016 року Святошинський суд розпочав розгляд справи п’ятьох колишніх бійців "Беркуту" Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури й Олега Янишевського, яких підозрюють у причетності до розстрілу 48 майданівців по вул. Інститутській 20 лютого 2014 року. Їх звинувачують у перевищенні службових повноважень, незаконному поводженні зі зброєю, умисному вбивстві та завдання тілесних ушкоджень активістам Майдану. Експертиза довела участь "беркутівців" у масових розстрілах на Майдані. Натомість обвинувачені не визнають себе винними у розстрілах євромайданівців.