Справи Майдану. Колишньому слідчому повідомили про підозру

16 Липня 2020, 12:02

Держбюро розслідувань повідомило чинному начальнику відділення одного з відділів ГУ Нацполіції в Черкаській області про підозру у притягненні невинного до кримінальної відповідальності  зі штучним створенням доказів обвинувачення. Про 16 липня повідомили на сайті Офісу генпрокурора. 

 

За даними слідства, правоохоронець, який на той момент був слідчим в одному з міськвідділів Управління МВС в Черкаській області, 24 січня 2014 року за відсутності будь-яких доказів причетності особи до вчинення кримінальних правопорушень склав і підписав затриманому повідомлення про підозру у масових заворушеннях та захопленні державних будівель. При цьому слідчий вніс до тексту підозри недостовірності відомості.

Згідно зі ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Нагадуємо, 22 червня повідомили про підозру колишньому старшому слідчому районного управління Головного управління МВС України в Києві.